Szkolny konkurs ,,MAM TALENT”

,,Sięgaj gwiazd …”

... to hasło przewodnie IV edycji szkolnego konkursu ,,Mam Talent”, który odbył się w poniedziałkowe popołudnie 15 kwietnia, w naszym Ośrodku. Mieliśmy okazję podziwiać występy uczniów pełnych pasji i twórczego zapału. Na scenie szkolnego konkursu ,,Mam talent” zaprezentowało się 29 artystów. Występy wokalne, układy muzyczno-ruchowe, sztuka malarstwa, pokazy magii i czarów wzbudzały podziw i zachwyt wśród zgromadzonej publiczności. Nauczyciele, uczniowie, a także rodzice dopingowali i wspierali ze wszystkich sił młodych artystów, doceniając ich niezwykłe talenty i ogromną odwagę. Jury miało bardzo trudne zadanie, bo jak sami później przyznali, młodzi wykonawcy zachwycili ich wspaniałymi występami. Wygranymi okazali się wszyscy, gdyż każdy otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrodę.

Gratulujemy wspaniałych występów.

Daliście z siebie wszystko.

Brawo!!!